Teslimat Koşulları

Saat 16:00'dan önce verilen siparişleriniz (Pazartesi - Cuma) aynı gün kargoya verilmektedir. Cumartesi günü ise saat 12:00'a kadar olan siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Bu saatlerin dışında olan siparişler ise bir sonraki iş günü mesai saatleri içerisinde kargo şirketleri teslim edilmektedir. Teslimat adresinin uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından sigorta garantisi ile size teslim edilecektir. Kargo görevlisi ürün teslimatı için kapınızda geldiğinde lütfen ürünleri kontrol ederek teslim alınız. Ürünlerde istenmeyen bir durum söz konusu ise ürünleri tarafımıza tutanak tutturarak geri gönderiniz. Tutanaksız iade edilen ürünler markamama.com.tr tarafından kabul edilmeyecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.markamama.com.tr on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.