sadsad x
asdasd
Toplam 8 Ürün Bulundu
Görünüm :
1.753,65 TL
1.299,00 TL
2.563,65 TL
1.899,00 TL
1.618,65 TL
1.199,00 TL

Kedi Evleri

Yaşam alanlarında tercih edilen evcil hayvanların başında kediler gelir. Temiz, uysal ve sevecen olan kediler, hayvanseverlerin ilgisini çeker. Kedilerin yaşadıkları ortama kolay alışması için özel alana ihtiyacı vardır. Kedi evleri, evcil hayvanınızın yabancılık hissetmemesi ve yaşadığı ortama kolay uyum sağlaması için önemlidir. Yüksek konfor ve sıcak bir yuva oluşturan kedi evi modelleri, sevimli dostunuzun güvende hissetmesine yardımcı olur. Tırmalama, dönme, uyuma ve barınma gibi farklı ihtiyaçlar için alan yaratan kedi yuvası modelleri, kedilerin eğlenceli zaman geçirmesini sağlar.

Birkaç tane saklanma alanı içeren çok katlı kedi evleri, birden fazla kedi bakan kişiler için idealdir. Tek bir tasarım ile tüm kedilerinizin birlikte eğlenmesini, dinlenmesini, sakinleşmesini sağlayabilirsiniz. Kediler, sosyal hayvanlar olduğu için bir arada zaman geçirmekten hoşlanırlar. Eğer birden çok kediye sahipseniz geniş alan sunan etkinlik evlerini ve tırmanma aparatlarını tercih edebilirsiniz.

Şık ve Rahat Kedi Evleri

Kedi evleri, barınma ve oynama alanları olarak farklılık gösterir. Kedilerin yaşam alanlarında en sevdiği yerlerden biri sıcak noktalardır. Kalorifer kedi yatağı çeşitleri, sıcak ve huzurlu bir uyku deneyimi yaşamak için kedilerin sevdiği yatakların başında gelir. Evcil hayvanınızın kendine ait bir alanı olması için şık ve rahat tasarıma sahip kedi evlerinden, yumuşak yatak modellerinden faydalanabilirsiniz.

Farklı ebat ve şekillerde sunulan kedi evleri, kedilerin cinsine ve yaşam tarzına uygun şekilde tercih edilmelidir. Kediniz hareketli bir yapıya sahip ise daha geniş ebatlarda olan kedi evlerini kullanabilirsiniz. İçinde rahatla hareket etmesi, dönme ve yuvarlanma hareketlerini özgürce uygulaması için genişlik önemlidir.

Oyun oynamayı seven enerjik kediler için oyun alanları içeren kedi evi tasarımlarını inceleyebilirsiniz. Atlama, zıplama, yakalama ve tırmala gibi faaliyetleri içeren kedi oyun evleri, sevimli dostunuzun gün içinde aktif zaman geçirmesini sağlar. Ahşap kedi evlerinin üst kısmında bulunan özel malzeme, tırmalama ihtiyacı için önemlidir. Kedi evi tercih ederken mutlaka tırmalama alanı olmasına dikkat etmeniz gerekir. Bu sayede kedinizin evinizdeki diğer eşyaları tırmalamasını önleyebilirsiniz.

Küre, iglo, platform, sepet, yatak şeklinde sunulan kedi evleri tek katlı veya çok katlı seçeneklerle çeşitlilik sunar. Yaşam alanlarınızın dekorasyonuna ve kedinizin alışkanlıklarına göre seçim yapabilirsiniz.

Kedilerin Saklanma İhtiyacının Sebepleri

Kedilerin kendine has olan davranışları, yaşam alanlarının düzenlenmesinde önem taşır. Genel olarak korku, endişe, oyun oynama isteği, merak duygusu, keşfetme arzusu ve sessiz kalma ihtiyacı gibi nedenlerle saklanan kediler için korunaklı bir yuva idealdir. Kedilerin saklanma ihtiyacı, yuva seçiminde kritik öneme sahiptir. Tamamen kapalı formda hazırlanan ahşap kedi evleri, saklanma ihtiyacı için iyi bir seçenek olur. Evinizin sakin bir köşesine ahşap kedi evini yerleştirerek evcil hayvanınızın sessizlik içinde dinlenmesini sağlayabilirsiniz.

Kediler korku nedeniyle saklanabilir. Herhangi bir tehdit unsuru hissettiklerinde savaşmak ve kaçmak arasında seçim yapmaları gerekir. Kaçma refleksi için saklanma ihtiyacı duyan kediler, yuvalarında daha güvende hisseder. Kedi evi seçerken güvenli bir alan sunan tasarımları tercih edebilirsiniz.

Isı dengeleme için kedilerin saklanma ihtiyacı oluşabilir. Eğer evcil hayvanınıza açık alanlarda veya çevresel koşullardan etkilenen bir yerde bakacaksanız ısı yalıtımı sağlayan kedi evlerini tercih etmeniz gerekir. Soğuk ve sıcak değişimleri için kedi yuvalarının elverişli olması ve yalıtım sağlaması önemlidir.

Kediler saklanma ihtiyacı nedeniyle bazen tehlikeli alanları tercih edebilir. Çamaşır makinesi, kurutma makinesi, priz alanları gibi tehlikeli noktalar kedilerin sağlığı için risk oluşturabilir. Bu sebeple kedinizin yuvasını benimsemesi, evinde kendini güvende hissetmesi ve huzurlu bir urtin oluşturması önemlidir. Kedinizin yuvasını sahiplenmesi için alıştırma tekniklerini uygulayabilirsiniz.

Kedi Evi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kedi evleri için en önemli nokta, evcil hayvanınızın fiziksel özelliklerine uygun olması ve mensup olduğu ırkın alışkanlıklarına yönelik tasarlanmasıdır. Kedi evi seçerken bazı hususlara dikkat etmek, sevimli dostunuzun sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürmesi için önemlidir.

  • Kedi evlerinin ebatı dikkat edilmesi gereken noktaların başında yer alır. Kedinin yaşına, fiziksel özelliklerine ve yaşam alışkanlıklarına uygun genişlikte tercih edilen kedi evleri konfor sunar.
  • Kedi evlerinin yapıldığı malzemeler, kaliteli ve dayanıklı bir yapıya sahip olmalıdır. Kediler tırmalamayı ve tırmanmayı sevdiği için çabuk yıpranmayan malzemelerden üretilmiş evleri tercih etmeniz gerekir. Üstelik kanserojen maddeler içeren malzemelerle yapılan evler, kedilerin sağlığı üzerinde olumsuz etki yaratabilir.
  • Sade ve basit tasarıma sahip kedi evleri, evcil hayvanınızın kaza geçirme ihtimalini azaltır. Hareketli bir yapıya sahip olan kediler, yaşam alanlarında sürekli enerji doludur. Bu yüzden kedi evlerinde yer alan sivri aparatlar, kazalara neden olabilir.
  • Tırmalama, yakalama ve atlama alanı olan fonksiyonel kedi evleri, evcil hayvanınızın keyifli zaman geçirmesi için önemlidir. Özellikle evde uzun süre yalnız kalan kediler için eğlenceli etkinlik alanı sunan yuvalar daha iyi bir seçim olur.
  • Kediler, temiz hayvanlardır. Bu nedenle yuvalarının temiz ve bakımlı olmasına özen göstermek gerekir. Kedi evi seçerken kolay temizlenen, kötü koku oluşumuna karşı dirençli olan seçenekler tercih edilmelidir.
  • Kedi evleri içinde yer alan yatak, kedilerin uyku alışkanlıkları için önem taşır. Kediler günün büyük bir çoğunluğunu uykuda geçirir. Avlanma içgüdüsü nedeniyle hareketli bir yapıya sahip olan kediler, gün içinde yeteri kadar yorulduğunda daha mutlu hisseder. Kedi evi seçerken yatak yapısına ekstra özen göstererek kedinizin huzurlu ve rahat bir uyku deneyimi yaşamasını sağlayabilirsiniz.
  • Kedilerin sağlıklı bir yaşam sürmesi için düzenli ve etkili şekilde beslenmesi gerekir. Kedi evlerinde yer alan mama ve su kabı alanları, sevimli arkadaşınızın daha güvende hissetmesini sağlar.
  • Kedilerin tırmalama ihtiyacı temel bir zorunluluktur. Bu nedenle kedinizi evinizde eşyalardan uzak tutmak için tırmalama alanı sunan yuvasına alıştırmanız önem taşır. Kedi evi seçerken farklı etkinlikleri bir arada sunan işlevsel tasarımlar, sizin için avantajlı olur. Hem kedinizin keyifli vakit geçirmesi hem eşyalarınızın zarar görmeden kalması için farklı aktiviteler sunan kedi yuvalarını tercih edebilirsiniz.

İndirimli Kedi Evleri ile Her Bütçeye Uygun Tasarımlar

Kaliteli malzemelerden üretilen ve erişilebilir fiyat seçeneği ile sunulan indirimli kedi evleri, her bütçeye uygun olur. Kedinizin güvenli bir yaşam sürmesi için ortamın dekorasyonuna ve günlük rutin alışkanlıklara uygun olan kedi evlerini tercih edebilirsiniz. Küçük evler için oval şekilde sunulan kedi yatakları, iyi bir seçim olur. Birden fazla kedisi olan hayvan severler yerden tasarruf etmek için üst üste yerleştirilmiş kedi evlerini değerlendirebilir.

Kedilerin esneme ihtiyaçları çok önemlidir. Nefes almak ve beslenmek kadar gerekli olan esneme ihtiyacı için tırmanma aparatları gerekir. Tırmalama alanı sağlayan etkinlik dekorlarını ayrı olarak satın almak yerine yuvayla birlikte sunulan tasarımları değerlendirebilirsiniz. Daha ekonomik bir seçim yapmak, çok yer kaplamayı önlemek için yuvanın farklı bir noktasında tırmalama alanı bulunan seçenekleri inceleyebilirsiniz.

İki veya üç katlı tırmanma evleri, hareketli bir yaşam sürmesi için kedilere faydalıdır. Saklanma bölmeleri içeren, yükseğe zıplama imkanı veren, yumuşak ve esnek malzemelerden üretilen tırmanma evleri, kedilerin hem etkinlik hem dinlenme alanı olarak kullanılabilir. Kedilerin gün içinde yeteri kadar hareket etmesi hem kilo kontrolü hem sağlık açısından önemlidir. Bu yüzden kediniz için farklı hareketleri yapabileceği alanlar yaratmanız gerekir. Kedi evleri, fonksiyonel tasarımları sayesinde kedilerin aktif bir gün geçirmesine yardımcı olur.

Kedilerin yeni yuvasına alışması için zamana ihtiyacı olabilir. Kedilerin bulundukları alana alışması için güvende hissetmesi önemlidir. Tercih ettiğiniz kedi evine evcil hayvanınızı alıştırmaya çalışırken lezzetli mamalardan destek alabilirsiniz. Ödül mamasıyla yeni evini tanıtmak, birlikte etkinlik alanlarında oynamak, yuvanın yakınlarında zaman geçirmek kedilerin alışmasına yardımcı olur. Yeni yuvasını sahiplenmesi için kedilerin zorlanması başarılı sonuç almaya engeldir. Bu nedenle sabırlı olmalı ve keşfetmesi için evcil hayvanınıza zaman tanımalısınız. Mama ve su kabını yeni evin yakınlarında bulundurmak alıştırma döneminde faydalı olur.

Markamama, birbirinden farklı tasarıma sahip, fonksiyonel özelliklerle hazırlanmış kedi evleriyle minik dostunuzun keyifli zaman geçirmesini sağlar. Erişilebilir kedi evi fiyatları, dayanıklı malzemesi ve konforlu yapısı ile hayvanseverlerin takdirini kazanan Markamama, her ortamda kullanılabilen tasarımlar sunar. Kedi yatakları, etkinlik alanı, tırmanma evi gibi farklı özellikler içeren tasarımlar, fiyat konusunda çeşitlilik yaratır.

Uygun kedi yuvası fiyatları ile evcil dostunuza konforlu özel bir alan sağlayabilirsiniz. Siz de bütçenize ve yaşam alanlarınıza en uygun olan kedi evi modelini tercih edebilir, sevimli hayvanınızla birlikte huzurlu bir gün geçirebilirsiniz.


Kedi Evi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

- Kedi evinin, kedinizin fiziksel özelliklerine uygun olması ve cinsin özelliklerine yönelik tasarlanması gereklidir. Kedi evi seçerken bazı hususlara dikkat etmek, sevimli dostunuzun sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürmesi için önemlidir. Kedi evlerinin yapıldığı malzemeler ise dayanıklı ve kaliteli bir içeriğe sahip olmalıdır.

Kedi Evi Nasıl Olmalı?

-Kedi evi çeşitleri günümüzde sadece barınma değil, aynı zamanda oyun oynama, tırmalama gibi birçok ihtiyacı gidermek üzere üretilmektedir. Yani siz de bir kedi evi alırken, ihtiyaçlarınıza göre bir ürünle birçok işleve sahip bu ürünlerden edinebilirsiniz. Üstelik renk renk ve farklı materyallerden üretilmiş olanlar da kedi sahiplerinin ve kedilerin beğenesine sunulmaktadır.

Kedi Evi Nasıl Sıcak Tutulur?

-Sokaktaki kedi dostlarınız için olan kedi evlerini sıcak tutarken, naylon veya battal boy poşet ile yuvasını kaplayabilirsiniz. Minder veya yastığı kedi evinin içerisine sabitleyerek soğuktan korunmalarını sağlayabilirsiniz. Evcil bir kedinizin kedi evini sıcak tutmak için onu kalorifer yanına koyabilirsiniz.

MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN!

Marka mama mobil uygulama ile hızlı alışverişin keyfini çıkarın

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.