sadsad x
asdasd
Toplam 5 Ürün Bulundu
Görünüm :
1.618,65 TL
1.199,00 TL

Kedi Evi

Yaşam alanlarında tercih edilen evcil hayvanların başında küçük dostlarınız gelir. Temiz, uysal ve sevecen olan küçük patiler, hayvanseverlerin ilgisini çeker. Bu muhteşem canlıların yaşadıkları ortama kolay alışması için özel alana ihtiyacı vardır. Kedi evleri, evcil hayvanınızın yabancılık hissetmemesi ve yaşadığı ortama kolay uyum sağlaması için önemlidir. Yüksek konfor ve sıcak bir yuva oluşturan kedi evi modelleri, sevimli dostunuzun güvende hissetmesine yardımcı olur. Tırmalama, dönme, uyuma ve barınma gibi farklı ihtiyaçlar için alan yaratan yuva modelleri, küçük dostunuzun eğlenceli zaman geçirmesini sağlar.

Birkaç tane saklanma alanı içeren çoklu kedi evi, birden fazla canlı bakan kişiler için idealdir. Tek bir tasarım ile tüm küçük dostlarınızın birlikte eğlenmesini, dinlenmesini, sakinleşmesini sağlayabilirsiniz. Küçük dostlarınız, sosyal hayvanlar olduğu için bir arada zaman geçirmekten hoşlanırlar. Eğer birden çok patili cana sahipseniz geniş alan sunan oyun alanlarını ve kedi evi tırmalama aparatlarını tercih edebilirsiniz.

Küçük Dostlarınız İçin Yuva Çeşitleri

Küçük dostlarınızın vaktinin büyük bölümünü geçirdiği alanlarının özellikleri ve avantajlarını bilmek önemlidir. Ürün seçiminde kafa karışıklığının önüne bu şekilde geçebilirsiniz. Sizler için ürün çeşitleri ve özelliklerine kısaca değinmek istiyoruz.

1) Kapalı Ürünler:

Küçük dostlarının doğası gereği gizemli ve gizliliği seven canlılardır. Kapalı özelliğe sahip ürünlerin tercihi, küçük dostunuz için güvenli alan algısı yaratır. Ve alışma aşaması daha kolay olabilir.

Kapalı olmasından kaynaklı ısı yalıtımı daha iyidir. Bu durumda kış aylarında daha sıcak kalmasına olanak sağlar.

Burada dikkat etmeniz gereken temizlik aşamasında kolaylık sağlıyor olup olmadığıdır. Bu yönde uygun ürünler tercih edebilirsiniz.

2) Açık Ürünler:

Hava akışı sayesinde küçük dostunuzun daha serin ortamda vakit geçirmesine olanak sağlar. Özellikle sıcak yaz aylarında tercih edebilirsiniz. Açık özellikte olmasından küçük dostunuzun rahatça hareket edebilmesine olanak sağlar.

Boyut olarak daha küçük ve hafif oldukları için yer değişimi daha kolaydır.

3) Çok Katlı Ürünler:

Çok fazla patili canlıya sahip aileler için daha uygundur. Geniş kullanım alanından dolayı birden fazla canlıya yuva sahipliği yapabilir. Farklı aktivite araçları ile donatılmış ürünleri tercih ederek keyifli oyun alanları yaratabilirsiniz.

Sağlam malzemeden üretilmeleri nedeni ile uzun ömürlü kullanım olanağı sağlar.

4) Taşınabilir Ürünler:

Özellikle sık seyahat eden ailelerin tercih edebileceği ürün grubu içeresindedir. Katlanabilir özelliği ile yer kaplamaz ve farklı alanlara taşınabilir. Seyahat sırasında gideceğiniz yerde küçük dostunuzun yuvasına yabancılık çekmemesine olanak sağlar.

Küçük Dostunuza Yuva Seçerken Doğru Malzeme Nedir?

Küçük dostunuzun kullanımına sunulan ürünlerin, hayvan, çevre ve insan sağlığını olumsuz yönde etkilemeyecek malzemelerden üretilmesine dikkat edilmelidir. Bu nedenle alışverişinizi güvenli markalardan yapmak önemlidir. Bu sayede orijinal ürünlere ulaşmanız daha kolay olacaktır. Üretimde kullanılan malzeme listesini araştırmalı ve uygunluğu konusunda bilgi sahibi olmalısınız. Özellikle yaşam alanınızda kullanacağınız ürünleri, küçük dostunuzun sevdiği dokulardan tercih edebilirsiniz. Peluş, hasır dokuya sahip ürünler örnek olarak verilebilir. Gerek dış mekân gerekse iç mekânda tercih edebileceğiniz ahşap ürünleri de tercih edebilirsiniz. Sağlıklı malzeme ile tasarlanan ürünleri tercih ederek, küçük dostunuzun sağlığını destekleyebilirsiniz.

Şık ve Rahat Kedi Evleri

Kedi evleri, barınma ve oynama alanları olarak farklılık gösterir. Küçük dostunuzun yaşam alanlarında en sevdiği yerlerden biri sıcak noktalardır. Soğuğa dayanıklı kedi evi, sıcak ve huzurlu bir uyku deneyimi yaşamak için küçük dostunuzun sevdiği alanların başında gelir. Evcil hayvanınızın kendine ait bir alanının olması için şık ve rahat tasarıma sahip kedi evlerinden, yumuşak yatak modellerinden faydalanabilirsiniz.

Farklı ebat ve şekillerde sunulan kedi evleri, küçük dostunuzun cinsine ve yaşam tarzına uygun şekilde tercih edilmelidir. Küçük dostunuz hareketli bir yapıya sahip ise daha geniş ebatlarda olan büyük kedi evini tercih edebilirsiniz. İçinde rahatla hareket etmesi, dönme ve yuvarlanma hareketlerini özgürce uygulaması için genişlik önemlidir.

Oyun oynamayı seven enerjik dostlarınız için oyun alanları içeren katlı kedi evi tasarımlarını inceleyebilirsiniz. Atlama, zıplama, yakalama ve tırmala gibi faaliyetleri içeren merdivenli kedi evi, sevimli dostunuzun gün içinde aktif zaman geçirmesini sağlar. Ahşap kedi evi modelleri, üst kısmında bulunan özel malzeme, tırmalama ihtiyacı için önemlidir. Kedi evi tercih ederken mutlaka tırmalama alanı olmasına dikkat etmeniz gerekir. Bu sayede küçük dostunuzun diğer eşyaları tırmalamasını önleyebilirsiniz.

Küre, iglo, platform, sepet, yatak şeklinde sunulan kedi evleri tek katlı veya iki katlı kedi evi seçenekleri ile çeşitlilik sunar. Yaşam alanlarınızın dekorasyonuna ve küçük dostunuzun alışkanlıklarına göre seçim yapabilirsiniz.

Peluş kedi evi veya chakra kedi evi gibi model seçenekleri ile küçük dostunuza keyifli deneyim yaşama imkânı sunabilirsiniz.

Küçük Dostlarınızın Saklanma İhtiyacının Sebepleri

Küçük dostunuzun kendine has olan davranışları, yaşam alanlarının düzenlenmesinde önem taşır. Genel olarak korku, endişe, oyun oynama isteği, merak duygusu, keşfetme arzusu ve sessiz kalma ihtiyacı gibi nedenlerle saklanan küçük dostlarınız için korunaklı bir yuva idealdir. Küçük dostlarınızın saklanma ihtiyacı, yuva seçiminde kritik öneme sahiptir. Tamamen kapalı formda hazırlanan kedi evi ahşap modelleri, saklanma ihtiyacı için iyi bir seçenek olur. Evinizin sakin bir köşesine ahşap kedi evini yerleştirerek evcil hayvanınızın sessizlik içinde dinlenmesini sağlayabilirsiniz.

Küçük patiler korku nedeniyle saklanabilir. Herhangi bir tehdit unsuru hissettiklerinde savaşmak ve kaçmak arasında seçim yapmaları gerekir. Kaçma refleksi için saklanma ihtiyacı duyan küçük dostunuz, yuvalarında daha güvende hisseder. Küçük dostunuza yuva seçerken güvenli bir alan sunan tasarımları tercih edebilirsiniz.

Isı dengeleme için küçük dostunuzun saklanma ihtiyacı oluşabilir. Eğer evcil hayvanınıza açık alanlarda veya çevresel koşullardan etkilenen bir yerde bakacaksanız ısı yalıtımı sağlayan dış mekân su geçirmez kedi evi tercih etmeniz gerekir. Soğuk ve sıcak değişimleri için dış mekân kedi evi elverişli olması ve yalıtım sağlaması önemlidir. Kedi evi dış mekân koşullarına uygun olarak tasarlanmış olmalıdır. Küçük dostunuzun tüm ihtiyaçlarına yanıt verir nitelikte olmalıdır. Yağmurlu ve karlı havalarda su geçirmez kedi evi özelliği taşımalıdır. Kedi evi su geçirmez özelliği ile küçük dostunuzun konforlu bir alanda yaşamasına olanak sağlar. Ayrıca bahçe kedi evi modelleri geniş ürün çeşitliliği sunmaktadır. Siz de kullanım alanına ve ihtiyaçlarınıza göre model seçimi yapabilirsiniz.

Küçük dostlarınızın saklanma ihtiyacı nedeniyle bazen tehlikeli alanları tercih edebilir. Çamaşır makinesi, kurutma makinesi, priz alanları gibi tehlikeli noktalar evcil dostunuzun sağlığı için risk oluşturabilir. Bu sebeple küçük dostunuzun yuvasını benimsemesi, kendini güvende hissetmesi ve huzurlu bir rutin oluşturması önemlidir. Küçük dostunuzun yuvasını sahiplenmesi için alıştırma tekniklerini uygulayabilirsiniz. Kedi evi büyük boyutlara sahip modelleri ile daha fazla etkinlik içeren ürünleri tercih edebilirsiniz.

Kedi Evi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Küçük dostunuzun yuva seçiminde en önemli nokta, evcil hayvanınızın fiziksel özelliklerine uygun olması ve mensup olduğu ırkın alışkanlıklarına yönelik tasarlanmasıdır. Küçük dostunuza ürün seçerken bazı hususlara dikkat etmek, sevimli dostunuzun sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürmesi için önemlidir. Kaliteli ve sağlığa zararı olmayan malzemelerden üretilmiş olması da gerekmektedir.

  • Kedi evlerinin ebatı dikkat edilmesi gereken noktaların başında yer alır. Küçük dostunuzun yaşına, fiziksel özelliklerine ve yaşam alışkanlıklarına uygun genişlikte tercih edilen kedi evi büyük modelleri konfor sunar.
  • Küçük dostunuzun yaşam alanının yapımında kullanılan malzemeler, kaliteli ve dayanıklı bir yapıya sahip olmalıdır. Küçük dostlarınız tırmalamayı ve tırmanmayı sevdiği için çabuk yıpranmayan malzemelerden üretilmiş yuvaları tercih etmeniz gerekir. Üstelik kanserojen maddeler içeren malzemelerle yapılan yuvalar, küçük dostunuzun sağlığı üzerinde olumsuz etki yaratabilir.
  • Sade ve basit tasarıma sahip kedi evleri, evcil hayvanınızın kaza geçirme ihtimalini azaltır. Hareketli bir yapıya sahip olan küçük dostlarınız, yaşam alanlarında sürekli enerji doludur. Bu yüzden kedi evlerinde yer alan sivri aparatlar, kazalara neden olabilir.
  • Tırmalama, yakalama ve atlama alanı olan fonksiyonel kedi evleri, evcil hayvanınızın keyifli zaman geçirmesi için önemlidir. Özellikle uzun süre yalnız kalan küçük dostlarınız için eğlenceli etkinlik alanı sunan 2 katlı kedi evi ya da 3 katlı kedi evi modelleri daha iyi bir seçim olabilir.
  • Küçük dostlarınız, temiz hayvanlardır. Bu nedenle yuvalarının temiz ve bakımlı olmasına özen göstermek gerekir. Kedi evi seçerken kolay temizlenen, kötü koku oluşumuna karşı dirençli olan seçenekler tercih edilmelidir.
  • Küçük dostunuzun yuvasının içinde yer alan yatak, uyku alışkanlıkları için önem taşır. Küçük dostunuz günün büyük bir çoğunluğunu uykuda geçirir. Avlanma içgüdüsü nedeniyle hareketli bir yapıya sahip olan bu canlılar, gün içinde yeteri kadar yorulduğunda daha mutlu hisseder. Kedi evi seçerken yatak yapısına ekstra özen göstererek küçük dostunuzun huzurlu ve rahat bir uyku deneyimi yaşamasını sağlayabilirsiniz.
  • Küçük dostunuzun sağlıklı bir yaşam sürmesi için düzenli ve etkili şekilde beslenmesi gerekir. Kedi evlerinde yer alan mama ve su kabı alanları, sevimli arkadaşınızın daha güvende hissetmesini sağlar.
  • Küçük dostunuzun tırmalama ihtiyacı temel bir zorunluluktur. Bu nedenle küçük dostunuzu diğer eşyalardan uzak tutmak için tırmalama alanı sunan yuvasına alıştırmanız önem taşır. Kedi evi seçerken farklı etkinlikleri bir arada sunan işlevsel tasarımlar, sizin için avantajlı olur. Hem küçük dostunuzun keyifli vakit geçirmesi hem eşyalarınızın zarar görmeden kalması için farklı aktiviteler sunan yuvaları tercih edebilirsiniz.
  • Yavru küçük dostlarınız için boyut ve ebat olarak onların kullanımına daha uygun şekilde tasarlanan yavru kedi evi tercih edebilirsiniz. Süreci sağlıklı ve olumlu ilerletmek için bu önemlidir.

Kedi Yuvası Fiyatları

Kaliteli malzemelerden üretilen ve erişilebilir fiyat seçeneği ile sunulan kedi evleri, her bütçeye uygun seçenekler ile karşınıza çıkar. Küçük dostunuzun güvenli bir yaşam sürmesi için ortamın dekorasyonuna ve günlük rutin alışkanlıklara uygun olan kedi evlerini tercih edebilirsiniz. Küçük yuvalar için oval şekilde sunulan yatakları, iyi bir seçim olur. Birden fazla patili dostu olan hayvanseverler, yerden tasarruf etmek için üst üste yerleştirilmiş kedi evlerini değerlendirebilirler.

Küçük dostlarınızın esneme ihtiyaçları çok önemlidir. Nefes almak ve beslenmek kadar gerekli olan esneme ihtiyacı için tırmanma aparatları gerekir. Tırmalama alanı sağlayan etkinlik dekorlarını ayrı olarak satın almak yerine yuvayla birlikte sunulan tasarımları değerlendirebilirsiniz. Daha ekonomik bir seçim yapmak, çok yer kaplamayı önlemek için yuvanın farklı bir noktasında tırmalama alanı bulunan seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Küçük dostunuzun, hareketli bir yaşam sürmesi çok faydalıdır. Saklanma bölmeleri içeren, yükseğe zıplama imkânı veren, yumuşak ve esnek malzemelerden üretilen tırmanma yuvaları, küçük dostunuzun hem etkinlik hem dinlenme alanı olarak kullanabileceği avantajlar sunar. Küçük dostunuzun gün içinde yeteri kadar hareket etmesi hem kilo kontrolü hem sağlık açısından önemlidir. Bu yüzden küçük dostunuz için farklı hareketleri yapabileceği alanlar yaratmanız gerekir. Kedi evleri, fonksiyonel tasarımları sayesinde küçük dostunuzun aktif bir gün geçirmesine yardımcı olur.

Küçük dostunuzun yeni yuvasına alışması için zamana ihtiyacı olabilir. Canlıların bulundukları alana alışması için güvende hissetmesi önemlidir. Tercih ettiğiniz kedi evine evcil hayvanınızı alıştırmaya çalışırken lezzetli mamalardan destek alabilirsiniz. Ödül mamasıyla yeni yuvasını tanıtmak, birlikte etkinlik alanlarında oynamak, yuvanın yakınlarında zaman geçirmek küçük dostunuzun alışmasına yardımcı olur. Yeni yuvasını sahiplenmesi için küçük dostunuzun zorlanması başarılı sonuç almaya engeldir. Bu nedenle sabırlı olmalı ve keşfetmesi için evcil hayvanınıza zaman tanımalısınız. Mama ve su kabını yeni yuvanın yakınlarında bulundurmak alıştırma döneminde faydalı olur.

Markamama, birbirinden farklı tasarıma sahip, fonksiyonel özelliklerle hazırlanmış kedi evleriyle minik dostunuzun keyifli zaman geçirmesini sağlar. Erişilebilir kedi evi fiyatları, dayanıklı malzemesi ve konforlu yapısı ile hayvanseverlerin takdirini kazanan Markamama, her ortamda kullanılabilen tasarımlar sunar. Etkinlik alanı, tırmanma gibi farklı özellikler içeren tasarımlar, fiyat konusunda çeşitlilik yaratır.

Uygun kedi yuvası fiyatları ile evcil dostunuza konforlu özel bir alan sağlayabilirsiniz. Siz de bütçenize ve yaşam alanlarınıza en uygun olan modelleri tercih edebilir, sevimli hayvanınızla birlikte huzurlu bir gün geçirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kedi Evi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tercih ettiğiniz ürünün, küçük dostunuzun fiziksel özelliklerine uygun olması ve cinsin özelliklerine yönelik tasarlanması gereklidir. Yuva seçerken bazı hususlara dikkat etmek, sevimli dostunuzun sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürmesi için önemlidir. Yuvanın yapıldığı malzemeler ise dayanıklı ve kaliteli bir içeriğe sahip olmalıdır. Kedi evi plastik malzemeden de üretilmektedir. Malzemede kullanılan ürünün kalitesine ve sağlık üzerindeki etkilerini araştırmalı ve öyle tercih etmelisiniz. Sağlık açısından olumsuz etkilere sebep olmayan hammaddelerden üretilmiş ürün tercihi sizi ve küçük dostunuz için en doğru adımdır.

Kedi Evi Nasıl Olmalı?

Kedi evi çeşitleri günümüzde sadece barınma değil, aynı zamanda oyun oynama, tırmalama gibi birçok ihtiyacı gidermek üzere üretilmektedir. Yani siz de bir yuva satın alırken, ihtiyaçlarınıza göre bir ürünle birçok işleve sahip bu ürünlerden edinebilirsiniz. Üstelik renk ve farklı materyallerden üretilmiş olanlar da pati sahiplerinin ve küçük dostlarınızın beğenesine sunulmaktadır. Şık görünüme sahip hasır kedi evi modelleri, plastik kedi evi modelleri, kartondan kedi evi gibi birçok çeşit mevcuttur.

Kedi Evi Nasıl Sıcak Tutulur?

Sokaktaki küçük dostlarınız için olan, sokak kedi evi ürünlerini sıcak tutmak için naylon veya battal boy poşet ile yuvasını kaplayabilirsiniz. Minder veya yastığı kedi evinin içerisine sabitleyerek soğuktan korunmalarını sağlayabilirsiniz. Evcil küçük dostunuzun yuvasını sıcak tutmak için onu kalorifer yanına koyabilirsiniz.

Adore Kedi Evi Nedir?

Bu yuvalar, sokakta yaşamını sürdürmeye çalışan küçük dostlarınız için sosyal gönüllülük kapsamında tasarlanan yuvalardır. Kullanılmayan hasar gören malzemelerin geri dönüşümü ile tasarlanmaktadır. Dış mekân koşullarına uygun malzemelerden yapılması, dışarıda yaşayan küçük dostlarınız için uygun hale gelir.

Bu yapılar sayesinde sokakta yaşayan küçük dostlarınızın, olumsuz hava koşullarından etkilenmeden barınmasına olanak sağlar.

Kedi Evi Fiyatları Ne Kadar?

Küçük dostlarınızın kullanımına sunulan yuvaların fiyatları model, aktivite özellikleri, kullanılan malzemelere göre farklılık gösterir. Piyasada çok fazla ürün çeşitliliği olan yuva modelleri ile siz de bütçenize en uygun modeli bulabilirsiniz. Bu aşamada Markamama’nın sizler için sunduğu ürünleri incelemenizi tavsiye ederiz.

Kedi Yuvasına Nasıl Alıştırılır?

Küçük dostunuzu yuvasına alıştırmak için zaman tanımalısınız. Bazen bu süreç uzun ve yorucu olabilir. Bu nedenle küçük dostunuza anlayış göstermelisiniz. Sürece tercih ettiğiniz üründe vakit geçirmesini sağlayarak başlayabilirsiniz. Mama ve su kabını bu alanın yakınına koyabilirsiniz. Ya da mama ve su kabı alanı olan bir yuva tercih edebilirsiniz. Aktivite özellikleri bulunan bir yuva seçerek orada vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Küçük dostunuzun alışması için etkili bir adım olabilir. Küçük düz bir yuva tercih ettiyseniz bu alanı oyun alanı olarak kullanabilir ve benimsemesine yardımcı olabilirsiniz.

Kedi Evi Nerede Satılır?

Küçük dostlarınızın barınma ve sosyal ihtiyaçlarını geçirmede kullandığı yuvalarını birçok platformdan satın alabilirsiniz. Ama burada önemli olan seçmiş olduğunuz firmanın güvenilir ve orijinal ürün satıyor olmasıdır. Bu nedenle kaliteli ve orijinal ürün garantisi sunan Markamama.com.tr adresini ziyaret ederek alışverişini tamamlayabilirsiniz.

Küçük Dostunuzun Yaşam Alanı Nasıl Temizlenir?

Küçük dostlarınızın kullanmış olduğu ürünleri seçerken, kaliteli ürünler tercih etseniz dahi düzenli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlik için tercih edeceğiniz ürünün küçük dostunuzun kullanımına uygun olması gerekir. Zararlı kimyasallar barındırmaması küçük dostunuzun mevcut sağlığını korumada oldukça önemlidir. Bu sebeple bitkisel içeriğe sahip doğal ürünler ile temizlik aşamasını sürdürmeniz en doğrusudur. Küçük dostunuzun yaşam alanındaki eşyaları bu ürünler ile yıkayarak ya da silerek temizlik aşamasını tamamlayabilirsiniz.

MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN!

Marka mama mobil uygulama ile hızlı alışverişin keyfini çıkarın

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.