sadsad x
asdasd
Ürün Bilgisi
 • Ürün özellikleriyle ilgili detaylı bilgiye nereden ulaşabilirim?

  Ürün görsellerinin yanı sıra renk, materyal, son kullanma tarihi gibi detay özelliklere ürün sayfasından ve 'Ürün Açıklaması' bölümünden ulaşabilirsiniz.

 • Ürünler orijinal midir?

  Markamama satışa sunulan ürünlerin tümü %100 orijinaldir.

  Markamama üzerinden sunulan ürünler; kampanyalı ve indirimli olanlar da dahil olmak üzere orijinal olmak zorundadır.

  Yasa dışı olarak taklit edilmiş, üretilmiş, imal edilmiş sahte ürünlerin Markamama’da satışı kesinlikle yapılamaz.

  Şirketimiz orijinal olmayan ürünlerin satışını önlemek amacıyla her türlü ticari ve yasal tedbiri almaktadır.

 • Ürünlerin garantisi var mı?

  Markamama’da satışa sunulan tüm elektronik ürünler resmi distribütör, ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır.

 • Aradığım ürünü sitede nasıl bulabilirim?

  Arama Çubuğu: Ana sayfada en üstteki arama çubuğu bulunmaktadır. Arama çubuğuna 'Ürün, Marka ve Kategori Grubunu' yazabilirsiniz.  Anahtar Kelimeler: Ürünle ilgili kelimeleri kullanarak aratabilirsiniz. Örneğin bir tavuklu kedi ürünü arıyorsanız, “tavuklu” gibi ürünün özelliğine yönelik kelimelerle arama yapabilirsiniz.  Kategori Seçimi: Ana sayfada yer alan KÖPEK - KEDİ metinlerinin üzerine gelerek açılan ürün kategorilerinden seçim yapıp ilgili kategoriye ulaşabilirsiniz. Örneğin küçük ırk köpek mamaları için KÖPEK metnine gelip, açılan menüde “Küçük Irk Köpek Mamaları” seçimini yaparak inceleyebilirsiniz.  Stok Durumu: Markamama’da yayında olan ürünler stokta olan ürünlerdir. Ürün stokları anlık olarak değişebilmektedir. Eğer ürün görünmüyorsa dilerseniz web sitemizdeki ya da aradığınız ürünün kategorisinde yer alan diğer alternatif ürünleri inceleyebilirsiniz.

 • Ürünlerin fiyatı değişebilir mi?

  Ürün fiyatları piyasa, tedarikçi, döviz, kampanya gibi farklı sebeplerle değişebilmektedir. Markamama’da ürün değişim sebepleri:  Piyasa koşulları dahilinde değişim

  Sizlerle paylaştığımız teslimat tarihi bilgisi; kargo firmaları ile yapılan anlaşmalarımız ve geçmişteki kargo performansına neticesinde hesaplanmaktadır. Tahmini bir tarih olup kargo firması bazında değişiklik gösterebilmektedir.

 • İncelediğim üründeki bilgilerin hatalı olduğunu düşünüyorum.

  Ürüne ait görsel ve açıklamalarda, eksik yada yanlış bir bilgi olduğunu düşünüyorsanız; müşteri hizmetleri kanallarımızdan bize ulaşarak bildirimde bulunabilirsiniz.  whatsapp destek hattı : 0 554 871 66 20

  Müşteri Hizmetleri Telefonu : 0216 599 00 93

  E-posta: [email protected]

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.