sadsad x
asdasd
Toplam 27 Ürün Bulundu
Görünüm :

Kedi Mama ve Su Kapları

Sevimli dostlarınızı neyle beslediğiniz kadar bu besinleri hangi kapta verdiğiniz de önemlidir. Kedi mama kabı çeşitleri, evcil hayvanlarınızın uygun koşullar altında yemek yemesini mümkün hale getirir.  En iyi kase modelleri kedinizin beslenme deneyimini iyileştirir. Doğru bir kapla hem kediniz hem de kendiniz için günlük hayatı kolaylaştırabilirsiniz. Markamama’daki kedi mama kabı fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek aradığınız tarzdaki ürüne kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Kedi Mama ve Su Kabı Modelleri

Kedi mama ve su kapları farklı özellikleriyle birbirinden ayrılır. Ürünler hakkında daha yakından bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz.

  • Her kedi sahibinin edindiği geleneksel kedi mama kaseleri olarak da nitelendirilen modeller, genel olarak kedi mamasının yerleştirildiği sığ bir kap olarak özetlenebilir. En çok tercih edilen besleyici türleri arasında yer alır.
  • İkili servisli kedi mama kapları ise mama ve su için ayrı kaplar edinmenizi gereksiz hale getirir. Ayrıca su ve mamayı yan yana koymanıza imkan tanır. Bu sayede yerden de tasarruf elde edilmesini sağlar.
  • Otomatik kedi kapları evcil hayvan sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilir. Kendi başlarına uzun süre geçiren sevimli dostlarınızın porsiyon kontrolünü rahat bir şekilde yapmanıza yardımcı olur. Mekanizmalar çeşitli şekillerde çalışabilir. Bazıları kedi yemeğe yaklaştığında içindeki çip sayesinde bir miktar yiyeceği kaseye doldurur. Bazılarının ise içinde sizin ayarlayabileceğiniz bir zamanlayıcı bulunur. Böylece saati geldiğinde kendiliğinden mamayı kaseye döker.
  • Yükseltilmiş kedi kapları da son yıllarda oldukça popülerdir. Genellikle zeminin üzerinde yükselmelerini sağlayan bir tabana sahiptir. İçinde ise su ve mama için ayrı iki kap bulunur. Bu kapların malzemeleri modelden modele değişkenlik gösterebilir. Bazı modeller, yiyeceğe erişimi kolaylaştıran ergonomik bir tasarıma sahiptir. Hareketlilik sorunları olan kedileri destekleyebilir.
  • Hazneli olanlar da kedi mama kabı çeşitleri arasında öne çıkar. 1.5 lt ya da 3.76 lt gibi farklı hacimde hazneler içeren modeller, mamanızı daha kolay bir şekilde kontrol etmenizi sağlar. Mamanın bayatlamasını önleyecek şekilde tasarlanan kaplar, sık sık mama dökme derdini ortadan kaldırır. İstediğiniz zaman ilgili bölüme dokunarak hazneden kedinin kasesine doğru mama akışını sağlayabilirsiniz.
  • Kapaklı olanlar, kedi sahiplerinin günlük hayatını kolaylaştırır. Özellikle seyahate giderken kedinizi yanınıza alacaksanız kapaklı bir kaba ihtiyaç duyarsınız. Dış mekanlarda kedinizi rahatlıkla yedirmenize yardımcı olan kapaklı ürünler, edinmeniz gereken kaplar arasında bulunur.

Kedi mama kapları modelleri kendi içinde farklı özelliklere sahip olmasıyla öne çıkar. Özel olarak aradığınız bir ürün varsa Markamama’daki seçenekler arasında kolaylıkla bulabilir, sevimli dostlarınızı dilediğiniz gibi beslemeye başlayabilirsiniz.

Malzemelerine Göre Kedi Mama ve Su Kapları

Şekil ya da fonksiyonlarının yanı sıra kedi mama ve su kapları üretildikleri malzeme bakımından da kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılır. Her malzeme, ürünlere bazı avantajlar sağlar. Böylece kediniz için en uygun olanı zorlanmadan bulabilirsiniz. Malzemeler hakkında daha yakından bilgi edinmek istiyorsanız aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz.

  • En popüler ve ilk akla gelen malzemeler arasında plastik kedi mama kapları Hafif yapıları sayesinde her yere rahatlıkla taşınabilir. Bununla beraber eşyaları ısırmaya meyilli bir kediniz varsa plastik olanlar önerilmez. Plastik kaplarda çizik oluştuğunda zamanla bakteri üretebilir.
  • Paslanmaz çelik kedi kabı, plastik kedi kabı çeşitleri ile kıyaslandığında daha ağır bir yapıya sahiptir. Bakteriler, çeliğin sert ve gözeneksiz yüzeyine giremediği için daha hijyeniktir. Ayrıca paslanmaz çelik mama kapları kolay kolay kırılmaz. Bundan dolayı uzun süre boyunca rahatlıkla kullanılabilir. Kolay temizlenebilmesi de çelik kapların öne çıkan özellikleri arasında bulunur. Bununla beraber çelik kaplar genellikle benzer bir tasarıma sahiptir. Gri renkli düz dizaynları bazı kedi sahipleri için yeterli olmayabilir.
  • Seramik kedi kapları, farklı tasarımlara sahip olmasıyla öne çıkar. Ağır yapısı sayesinde kediler onları yerinden kolay kolay oynatamaz. Kapların üzerinde yazı, şekil ya da çeşitli figürler olabilir. Hem şık hem de işlevsel bir kap arayışında olanlar için iyi bir seçenektir. Öte yandan, diğer kedi mama kapları ile kıyaslandığında daha kolay bir şekilde kırılabilir. Şık olmasına rağmen seramik kaplar daha hassas bir yapıdadır.

Markamama bünyesinde farklı malzemelerden üretilen kedi mama ve su kabı çeşitleri olduğunu görebilirsiniz. Hangisini istediğinizi belirledikten sonra alternatifleri inceleyerek aradığınız tarzdaki kaba kısa sürede erişebilirsiniz. Tüm kedi ürünlerini görmek için de linke tıklayabilirsiniz.

Kedi Mama ve Su Kabı Fiyatları

Kedi mama ve su kapları sahip oldukları çeşitlilik sayesinde geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Ürünleri incelediğinizde her bütçeye hitap eden alternatifler olduğunu görebilirsiniz. İstediğiniz tasarımı, malzemeyi ve özelliği belirledikten sonra bütçenize uygun olanı seçenekler arasında zorlanmadan bulabilirsiniz. Kedi mama kapları arasında seçim yaparken kaseleri yerleştireceğiniz yerleri de göz önünde bulundurmanız gerekir. Etraftaki eşyalarla uyumlu bir parça seçerseniz kaseleri dekoratif bir eşya haline de getirebilirsiniz. İşlevsel olmasının yanı sıra estetik görünümüyle de öne çıkan kedi kapları, birçok kişinin beğenisini kazanır.

Markamama’daki indirimli kedi mama kapları seçeneklerini inceleyerek bütçenize uygun olana erişebilirsiniz. Evinizin bir köşesini kedileriniz için yemek alanına çevirirken dekoratif bir alan haline de getirebilirsiniz.

MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN!

Marka mama mobil uygulama ile hızlı alışverişin keyfini çıkarın

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.