sadsad x
asdasd
Toplam 22 Ürün Bulundu
Görünüm :

Kedi Taşıma Çantaları

Kedi sahibi olanlar kedileri bir yerden bir yere taşımanın ne kadar zor olduğunu bilir. Kedi taşıma çantası çeşitleri, sevimli dostlarınızı bir yerden bir yere daha rahat bir şekilde götürmenize yardımcı olur. Kedinizle kısa bir seyahate çıkacaksanız veya veterinere gitmeniz gerekirse bir kedi taşıma çantasına sahip olmanız gerekir. Piyasada birçok farklı tasarım olsa da en iyi model kedinizi rahat, konforlu ve huzurlu hissettirendir. Korkmadığı bir çanta bulursanız evcil hayvanınızın içine daha rahat bir şekilde girmesini sağlayabilirsiniz. Markamama sayesinde arasından seçim yapabileceğiniz alternatiflere kısa sürede ulaşabilirsiniz. Kedi taşıma çantası fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek sizin için uygun olanı kısa süre içinde bulabilirsiniz. 

Kedi Taşıma Çantası Modelleri

Kedi taşıma çantaları çeşitli özellikler bakımından kendi içinde ayrılır. Malzeme, renk, şekil ve taşıma gibi özellikler hususunda birbirinden farklılaşan ürünler, bu sayede herkesin ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır. Genel olarak kedi taşıma çantası modelleri şu şekilde özetlenebilir:

En klasik kedi taşıma çantası plastikten üretilir. Üst ve alt olmak üzere iki parçadan oluşan kutuların ön tarafında ise kedinizi içine sokmanıza yardımcı olan bir kapı bulunur. Sert kenarlara sahip olan ürünler, sağlam yapısıyla öne çıkar. Bununla beraber plastik taşıyıcılar, malzemesi sayesinde kolay bir şekilde temizlenebilir. Bazen kediler dışarı çıktıklarında stres kaynaklı idrar kaçırmaları yaşayabilir. Bu durumlar yaşandığında plastik kedi çantası sahibi olan kişiler herhangi bir problem yaşamaz.

Daha yumuşak bir yapıya sahip olan taşıma çantaları ise kediler için oldukça konforludur. Bununla beraber çok hareketli olan kediler bu kutuları delebilir, pelüş malzemeyi parçalayarak çantayı deforme edebilir. Sakin bir kediniz varsa yumuşak kenarlı kedi çantaları ideal olsa da hırçın kediler için daha sağlam modeller arasından seçim yapılması gerekir.

Hasır kedi çantası şık ve zarif görünümüyle dikkatleri üzerinde toplar. Ahşap görünümü, sevimli tasarımı ve sağlam duruşuyla birçok kedi sahibi tarafından tercih edilir.

Bir spor çantası şeklinde olan kedi taşıma çantaları ise her yere rahatlıkla sığdırılabilir. Kedilerinizi içinden çıkardıktan sonra çantayı katlayarak dilediğiniz yere koyabilirsiniz. Aynı zamanda dayanıklı file bölüm, kedilerin dışarıyı rahatlıkla izlemesini mümkün hale getirir. Böylece evcil hayvanlarınız içinde kendisini huzursuz hissetmez. Ürünlerin tabanında özel bir parça olduğu için bagaj gibi yerlerde kolaylıkla sabitlenebilir.

Sırt çantası şeklinde olan modeller, fonksiyonelliğiyle dikkatleri üzerinde toplar. Yan taraflarında cepler olduğu için kedilerinizin ihtiyaç duyabileceği eşyaları da yanınızda zorlanmadan taşıyabilirsiniz. Çamaşır makinesinde de yıkanabilen sırt çantası şeklindeki modeller, işlevselliğinden dolayı kedi sahipleri arasında oldukça popülerdir.

Markamama’daki en ucuz kedi taşıma çantası modellerini inceleyerek sizin için uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Kedilerinizi bir yerden bir yere taşıma konusunda problemler yaşıyorsanız işlevselliğiyle öne çıkan çantalar sayesinde bu problemin üstesinden gelebilirsiniz.

Kedi Taşıma Çantası Önerileri

İyi tasarlanmış bir kedi taşıyıcı, evcil hayvanlarınızı bir yerden başka bir yere daha az stresli bir şekilde taşımanıza yardımcı olur. İster veterinere isterseniz de tatile gidiyor olun, iyi bir ürüne ihtiyaç duyarsınız. Hem sizin hem de kedinizin rahatlığını gözetecek şekilde tasarlanan ürünler sayesinde günlük hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Kedi çantası seçimini nasıl yapmanız gerektiği hakkında ayrıntılı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki listeyi inceleyebilir, sevimli dostlarınızın yolculuklarını kolaylaştırmaya başlayabilirsiniz.

  • Kedinizle yürüyerek yolculuk yapacaksanız sırt çantası şeklinde olanları tercih edebilirsiniz. Elde kedinin hareketiyle daha da ağırlaşacak ürünleri sırtınıza taktığınızda evcil hayvanlarınızı daha rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz.
  • Çok hırçın bir kediye sahipseniz sadece etrafında delikler olan modellerden tercih edebilirsiniz. Kedinin dışarıyı görmesini engelleyecek biçimde tasarlanan ürünler, evcil hayvanların stres yapmasının önüne geçer. Aynı zamanda kalabalık yerlere gidecekseniz etrafı kapalı olan çantalardan birini tercih edebilirsiniz.
  • Şeffaf bir bölüme sahip olan kedi taşıma çantası çeşitleri, evcil hayvanlarınızın dışarıyı görmesine imkan tanır. Bazı kediler bulunduğu ortamda ne olduğunu inceledikçe sakinleşebilir ve kutuda kalmayı problem etmeyebilir. Kedinizi dışarıda gezdirmekten hoşlanıyorsanız şeffaf bölümlü olan modellerden birini satın alabilirsiniz.

Nasıl bir model istediğinize karar verdikten sonra alternatifleri incelemeye başlayabilirsiniz. Markamama’daki ucuz kedi taşıma çantaları fiyatları ve seçenekleri içinde ihtiyaçlarınıza uygun olana kısa süre içinde erişebilirsiniz.

Kedi Taşıma Çantası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kedi taşıma çantası seçimi yaparken bazı kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekir. Evcil hayvanlarınızın konforlu bir seyahat yapmasını sağlamak için doğru çantayı seçmeniz oldukça önemlidir. Aşağıdaki listeyi inceleyerek nasıl seçim yapmanız gerektiği hakkında bilgi alabilirsiniz.

  • İlk olarak kedinizin boyunu göz önünde bulundurmalısınız. Farklı ebatlarda satışa sunulan kedi çantaları içinde kedinizin rahat hareket edebileceği bir model seçmeniz önerilir.
  • Evcil hayvanınızın ağırlığı da dikkate almanız gereken kriterler arasında bulunur. Örneğin kediniz uzun süre elinizde taşıyamayacağınız kadar ağırsa sırt çantası şeklinde olanları satın almayı düşünebilirsiniz.
  • Birden fazla kediniz varsa her biri için ayrı bir taşıyıcıya sahip olmanız gerekir. İki ya da üç tane kediyi aynı çantaya koyarsanız alan dar olduğu için birbirlerine zarar verebilirler.
  • Kedinizi nereye götüreceğiniz de çanta seçiminizi doğrudan etkiler. Veterinere kısa süreli bir yolculuk yaparken sert malzemeden üretilen modeller kullanışlı olsa da uzun bir uçak ya da araba yolculuğu yapacaksanız yumuşak kaplamalı modeller daha iyi bir seçenek olabilir.

Markamama’daki alternatifler içinde sizin için uygun olanı kısa sürede bulabilirsiniz. Nasıl bir çantaya ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Tüm kedi malzemelerini incelemek için linke tıklayabilirsiniz.


En iyi Kedi Taşıma Çantası Hangisidir?

-Patili dostunuz için tercih edebileceğiniz kedi taşıma çantasının, kedinizin rahat bir şekilde nefes almasına uygun olması gerekmektedir. Çantanın dış cephesinin taşınabilir materyaller sayesinde kişiye kolaylık sağlaması ve rahat kayışlar ile üretilmesi de oldukça önemlidir. Siz de kedinizin ırkına ve kilosuna bağlı olarak, kendini güvende hissedebileceği taşıma çantalarından yana seçim yapabilirsiniz.

Kedi Taşıma Çantası Nasıl Olmalı?

-Çantanın nefes alabilen bir kumaştan üretilmiş olması gerekir. Tercih edeceğiniz çantanın sadece evcil hayvanınız için değil, sizin için de konforlu olması gerekir. Bu nedenle taşıma askılarının rahat ve ergonomik bir tasarıma sahip olmasına dikkat etmelisiniz.

MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN!

Marka mama mobil uygulama ile hızlı alışverişin keyfini çıkarın

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.