sadsad x
asdasd
Toplam 1 Ürün Bulundu
Görünüm :

Köpek Otomobil Aksesuarları

Köpeğinizle yapacağınız yolculuk sırasında bazı ürünlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Köpek sahibi olmak, çoğu zaman bakıma ihtiyacı olan ve ilgi isteyen bir canlının sorumluluğu üstlendiğiniz anlamına gelmektedir. Köpeğinizin cinsine ve boyuna uygun olarak aksesuar kullanmak doğru olacaktır. Köpek aksesuarları dışında birçok çeşitte ürünler vardır. Bunlar içerisinde köpek otomobil aksesuarları yer almaktadır. Seyahat esnasında köpeğinizin rahatlığı ve güvende olması için oto aksesuarları tercih edilmektedir.

Köpek Araba Koltuğu

Araç kullanırken, köpeğiniz serbest bir şekilde yanınızda dolaşıyorsa bu durum sizin dikkatinizi dağıtabilir. Bu sebeple ön koltuktan uzak kalmalarını sağlayan köpek araba koltukları yer almaktadır. Araba koltuğuna sabitlenebilir ve üzerinde kemerleri bulunmaktadır. Ayrıca yan kısımlarında hava almayı sağlayan delikler bulunur ve rahatlıkla temizlenebilir.

Köpek Taşıma Çantası

Köpek otomobil aksesuarlarının bir diğeri ise köpek taşıma çantalarıdır. Büyük ve orta ırk, küçük ırklar için üretilen taşıma çantaları, dayanıklı sert plastikten üretilen, kolay temizlenen güvenli ürünlerdir. Üst kısmında havalandırma delikleri bulunur. Üzerinde özel emniyet kemeri yer almaktadır. Tüm bunlarla beraberinde üst tarafında rahat taşınması için, size yardımcı olan özel tutma aparatları bulunmaktadır.

Köpek Araba ve Bagaj Örtüsü

Aracınızda rahatlıkla tercih edebileceğiniz yıkanabilen otomobil köpek örtüleri bulunmaktadır. Dostunuzun tüylerindeki veya patilerindeki kirlerin aracınızdaki lekelenmesini önleyerek, konforlu seyahat edilmesini gerçekleştirir. Hemen hemen tüm ırklar kullanabilir.

Köpek Araba Örtüsü Nasıl Kullanılır?

Tercih edeceğiniz modellerin bazıları koltuk başlarına tutturulur. Bazı örtüler ise koltuğa tamamen serilir veya bagaj içerisine yerleştirilmektedir. Çok yer kaplamayan araç içi koltuk örtülerini sürekli olarak aracınızda bulundurabilirsiniz.

Köpek Araba Koltuk Örtüsü Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İlk dikkat etmeniz gereken seçeceğiniz ürünün boyutu olmalıdır. Tercih edeceğiniz ürünün boyutu, hem köpeğiniz hem araç koltuklarınız ile doğru orantılı olmalıdır. Araç koltuklarınız tamamen kapanmadığında, köpeğiniz hareket ettikçe tüyleri etrafa dağılmaya devam edecektir. Genellikle su geçirmez örtüleri tercih etmelisiniz. Yavru bir köpeğe sahipseniz ve tuvalet eğitimi henüz almayan dostunuz için en doğru seçenek olacaktır. Bunların yanı sıra ürünün kaymamasına ve kolay temizlenmesini de göz önünde bulundurmalısınız.

Köpek Bagaj Demiri

Bazı araçlar için özel olarak üretilen köpek bagaj demirleri, alüminyum olması nedeniyle dayanıklı ve hafiftir. Özel tasarımları sayesinde, tavan ile koltuk arasına bagaj alanına basmadan kurulabilir. Bu sayede bagaj alanında kısıtlama olmaz.
Yükseklik ve genişlik olarak rahat bir şekilde ayarlanabilirler.

Köpek Emniyet Kemeri

Sert ve ani bir fren yapıldığı takdirde, arabada serbest dolaşan köpeğiniz tehlike içerisinde olabilir. Dikkat dağıtıcı davranışlarda bulunarak ya da açık camdan atlamak isteyerek kazaların oluşmasına sebep olabilmektedir. Sizin ve köpeğinizin can güvenliği için araç içerisinde emniyet kemerli köpek tasmaları kullanmak çok daha doğru olacaktır. Böylelikle yolculuğunuzun keyfini sorunsuz bir şekilde çıkartabilirsiniz.

Köpek Emniyet Kemeri Tasması Ne işe Yarar?

  • Hem sizin hem dostunuzun güvenliğini korumak için özel olarak üretilmiştir.
  • Arka koltukta olan dostunuzun muhakkak kullanması gereken bu tasmalar, zararı olmayan sağlıklı malzemelerdir.
  • Hareket alanlarını kısıtlayarak, aniden hareket etmesini durdurur ve sabit durmalarını sağlar.
  • Emniyet kemerli tasmalar leke tutmaz ve kolaylıkla temizlenebilirler.

Köpek Emniyet Kemeri Çeşitleri

Çoğu farklı markalardan üretilen emniyet kemerlerinin çeşitleri, köpek otomobil aksesuarları kategorimizde yer almaktadır. Emniyet kemerli tasma olarak satışa sunulanlara ek olarak köpek emniyet kemeri kayışı gibi birçok ürünlerde yer almaktadır. Tasmaya takılan bu kayışlar, köpeğinizin araç içerisinde rahatlıkla hareket etmesini sağlamaktadır.

Köpek Otomobil Aksesuar Fiyatları

Üretilen malzemenin içeriğine ve farklı markalara göre özel olarak üretilmişlerdir. Köpeğiniz için köpek otomobil aksesuarları kategorimizi inceleyerek, uygun fiyat ve güvenilir ürünleri Markamama.com sitemizden satın alabilirsiniz.

MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN!

Marka mama mobil uygulama ile hızlı alışverişin keyfini çıkarın

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.