sadsad x
asdasd
Toplam 107 Ürün Bulundu
Görünüm :
1 2 3

Köpek Oyuncakları

Köpek oyuncakları, patili dostların hem sahibiyle hem de yalnız başına kaldığı zamanlarda keyifli vakit geçirmesini sağlayan ürünlerdir. Sektörün öncü ve lider markaları tarafından özel olarak geliştirilen modeller, evcil hayvan sahiplerinin yaşamını kolaylaştıran pek çok alternatif sunar. Kaliteli ve sağlam materyaller kullanılarak üretilen köpek oyuncakları çeşitleri, patili dostların yaşına ve ırkına uygun özellikleriyle ön plana çıkar. Bu sayede bebek köpekler başta olmak üzere yavru, genç ve yetişkin tüm köpekler için uygun tasarımı bulmanız mümkündür. Dayanıklı yapıya sahip ürünler, evcil hayvanların uzun süre keyifli vakitler geçirmesini sağlar. Ayrıca işlevsel formlarıyla da yavru ya da yetişkin köpeklerin ilgisini fazlasıyla çeken oyuncaklar, zihin ve beden gelişimine destek veren çeşitliliğe de sahiptir. Sevimli dostların sahibiyle olan bağının güçlenmesi konusunda aktif rol oynayan köpek oyuncakları, özellikle temel itaat ve ileri itaat eğitimlerinin de vazgeçilmezi olmayı başarır. Köpeğinizin yaşı, ırkı ve cinsi ne olursa olsun, tüylü dostunuzun yapısına ve enerjisine en uygun köpek oyuncağı seçeneklerini bir araya getiren Markamama sayesinde evcil dostunuzun eğlence, gelişim veya eğitim aktivitelerinin eksiksiz olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaliteli ve Dayanıklı Köpek Oyuncağı Çeşitleri

Yeni nesil materyal teknolojilerinin uygulandığı köpek oyuncağı çeşitleri, yaşam alanlarını paylaştığınız can dostlarınız için oldukça kaliteli seçenekler sunar. Tüylü canlıların hem yalnız başına kaldıkları hem de sahibiyle birlikte geçirdikleri zamanlarda mutlu eden tasarımlar renk, dizayn, şekil, doku ve ebat yönlerinden oldukça geniş bir yelpazeye yayılır. Sentetik, kauçuk, plastik, keten gibi maksimum dayanıklılığa sahip köpek oyuncakları uzun ömürlü formları sayesinde hem köpekleri hem de sahiplerini memnun eder. Gerek yavru gerekse yetişkin köpeklerin içgüdüsel davranışlarını tatmin eden modellerin yanı sıra oynarken keyif almalarına ve mutlu olmalarına yardımcı olan modeller mevcuttur.

Evcil köpek oyuncakları sayesinde sadık dostların bebeklik ile yavruluk dönemlerinde açığa ve daha sık görülen diş kaşıma, yalama, kemirme, çekiştirme gibi gereksinimleri rahatlıkla karşılanabilir. Aynı zamanda ödül olarak kullanılabilen köpek oyuncakları da mevcuttur. İçi boş olarak tasarlanan hazneli ürün alternatifleri arasında kauçuk top ya da hacıyatmaz şeklinde geliştirilen modeller de bulunur. İçerisindeki gizli bölmeye ödül maması veya kuru mama yerleştirmeye elverişli oyuncak türleri, köpeklerin evde bir başına kalması gereken zamanlarda kurtarıcı görevi görür. Ayrıca zihin gelişimini destekleyen hazneli tasarımlar, patili dostların hızlı beslenme alışkanlıklarının önüne geçilmesi konusunda oldukça etkilidir.

Zekâ Gelişimini Destekleyen Eğitici Köpek Oyuncağı Tasarımları

Zeka gelişimine destek veren köpek oyuncakları, patili arkadaşınızın zihinsel kapasitesinin sınırlarını zorlayan interaksiyon geliştirme oyuncaklarıdır. Konfor alanınızı paylaştığınız evcil canlının ortalama 13 ila 20 yıllık yaşam süresini keyifle paylaşmak üzere hem zekâ hem de yetenek gelişimini destekleyen oyuncak türlerini tercih edebilirsiniz. Eşsiz sadakat örneği sergileyerek sahipleriyle sıkı bir bağ kuran köpekler, kendilerini seven ve bakımlarıyla bizzat ilgilenen kişiyle birlikte vakit geçirmeye bayılır. Sevimli arkadaşınızla bir aradayken oynayabileceğiniz zekâ oyunları ile patili dostunuzu eğitebilir, eğlendirebilir, ödüllendirebilir ve onu yorabilirsiniz.

Can dostları ile yaşam alanlarını paylaşan hayvanseverler için açıkça ifade etmek gerekirse dişi veya erkek köpek oyuncakları diye bir ayrım olmadığını belirtmekte yarar vardır. Ancak evcil hayvanınız için güvenilir ve kaliteli markaların ürünlerini tercih etmeniz durumunda bile hem boyut hem de nitelik açısından uygunluğuna dikkat etmeniz gerekir. Her köpeğin kendine özel fiziksel yapısının ve karakteristik özelliğinin olduğu dikkate alındığında; patili canları eğlendiren, eğiten, yeteneklerini geliştiren, komut ve itaat algısını artıran, enerjisini atmasına yardımcı olan oyuncakların da farklı olduğu anlaşılır. Evinizin tüylü ve patili üyesi ile zihin yolculuğuna çıkmak isterseniz ara bul, ödüle ulaşma, sayılar, geometrik şekiller, meyve isimleri öğrenme gibi işlevsel özellikleri bulunan köpek oyuncakları ile pek çok egzersizi birlikte gerçekleştirmeniz mümkündür.

Eğlendirici Yavru Köpek Oyuncakları

Köpek oyuncakları sevimli dostların her türlü gereksinimlerine uygun seçenekler sunar. Özellikle küçüklük döneminde evcil dostunuzun ilgisini çeken ve onu oyalayan modeller, köpekleri mutlu ederek ev içerisinde daha huzurlu olmasını sağlar. Bebek ve yavru köpeklerde sıklıkla karşılaşılan diş kaşıma davranışlarının yanı sıra kemirme alışkanlıklarının olduğu da görülür. Ayrıca çekiştirme aktivitelerini gerçekleştirmekten de büyük ölçüde zevk alan köpekler, yaşlarına ve ırklarına uygun özellikleri taşıyan köpek oyuncakları sayesinde oldukça eğlenceli vakitler geçirebilir. Minik dostunuz için özel olarak geliştirilen yuvarlak, elips, halka, ince uzun, kalın, tırtıklı, oluklu, ödül maması bölmeli, ve peluş tarzlarında tasarlanan ürünler arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz.

Zararlı kimyasal içermeyen materyallerden üretilen kaliteli evcil köpek oyuncakları kolay kolay parçalanmayan özelliklere sahiptir. Standartları yüksek markalar tarafından tasarlanan kaliteli ürünlerin dayanıklılık potansiyeli daha fazladır. Et, tavuk, balık gibi köpeklerin çok sevdiği besinlerin aroması ile tatlandırılan lastik kemirme oyuncakları ise yavru köpeklerin ilgisini çekerek, ev içerisindeki eşyaları kemirme risklerini azaltır. Ayrıca kemirme ya da çekiştirme faaliyetleri sırasında kopan küçük parçaların yutulmasının da köpeğinizin sindirim sistemine zararı yoktur. Düdüklü, zilli ve konuşan mekanizmaları ile ön plana çıkan köpek oyuncakları ise patili arkadaşınızın keyifli vakit geçirmesi hususunda oldukça etkilidir.

Köpekler için Oyuncak Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Marka, kalite, tasarım, renk ve ebat bakımından birbirinden farklı yüzlerce çeşit olsa bile, köpekler için oyuncak seçimi oldukça önemli bir konudur. Köpeklerin yavruluk, gençlik, yetişkinlik dönemlerindeki fiziksel gelişim süreci ırkına göre değişkenlik gösterir. Örnek vermek gerekirse Şivava ırkı bir köpeğin bebekliği ile yetişkinliği arasındaki ağırlık farkı 0.5 ila 2.8 kg ve boyu 13 ila 23 cm aralığında seyreder. Alman çoban köpeği ırkınının bebekliği ile yetişkinliği arasındaki kilo farkı ise erkek ve dişi cinslerde farklı şekillenir. Bu durumda Alman çoban köpeği 0,5 ila 0.75 kg arasında bir bebekken, büyüdüğünde 22-40 kg aralığına ve 55-65 cm yüksekliğe ulaşabilir. Bu nedenle yuvanızı paylaştığınız sevimli dostunuzun özelliklerine uygun köpek oyuncakları seçerken aşağıdaki unsurları dikkate alabilirsiniz.

  • Yavruyken kemirme ve çiğneme yetişkin olduklarında ise güçlü çene yapısına sahip olabilen köpek ırklarının sağlığı açısından hem kaliteli hem de dayanıklı malzemeden üretilen plastik köpek oyuncakları uygundur.
  • Yavruluk dönemini tamamlayan ve belirli bir olgunluğa eren sevimli dostlar (2 ila 8 ay arası) için zekâ ve yetenek geliştiren köpek oyuncağı türleri tercih edilebilir.
  • Sevimli dostların sahibiyle birlikte oynayabileceği köpek oyuncakları grubunda yer alan ipli ya da halatlı çekiştirme topları ile silikon veya plastik bileşenli frizbiler idealdir.
  • Eşyaları ve objeleri çiğnemeye ve yutmaya oldukça meyilli olan yavru köpek oyuncakları hem sağlam malzemeden üretilen hem de zararlı kimyasallar içermeyen ürünler arasından seçilmelidir.
  • Hareketli ve yorulmak bilmeyen yapılarıyla bilinen patili canların aktivite ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan at getir özellikli köpek oyuncakları, dostunuzun enerjisini atması için mükemmel bir seçenektir.
  • Bebeklik ve yavruluk döneminde özellikle annesinden ve kardeşlerinden yeni ayrılan köpeklerin yalnızlık hissini paylaşmasına yardımcı olan kaliteli peluş köpek oyuncakları değerlendirebilirsiniz.
  • Tüylü canların evde yalnız başına kalma alışkanlığı kazanmasına yardımcı olmak üzere geliştirilen yalama pedlerine fıstık ezmesi veya krem peynir sürerek patili arkadaşınızın belirli bir süre oyalanmasını sağlayabilirsiniz.
  • Genellikle yavruluk döneminde görülen hızlı yemek yeme alışkanlığının törpülenmesi ve evdeki eşyaların kemirilmemesini istediğiniz durumlarda, içerisine ödül maması ve kuru mama doldurabileceğiniz köpek oyuncakları önemli ölçüde yarar sağlar.

Evcil Köpek Oyuncakları Fiyatları

Köpek oyuncakları fiyat seçenekleri her ihtiyaca, zevke ve bütçeye uygun alternatifler sunar. Bu sayede evcil hayvan sahipleri hem sevimli dostlarının gereksinimlerine hem de kendi ekonomik beklentilerine hitap eden tercihler yapabilir. Kalite ve güvenilirlik standartlarını, daima yüksek seviyede tutan üreticiler, sadık dostlarına uzun ömürlü kullanım deneyimi yaşatmayı arzu eden kullanıcıları memnun etmeyi hedefler. Bu nedenle gerek mühendislik ve materyal kalitesinin gerekse üretimde kullanılan yenilikçi teknolojilerin ileri seviyede olması konusunda yüksek hassasiyet gösterirler. Bu nedenledir ki köpek oyuncakları fiyatları şekillenirken etkili olan en önemli hususlardan biri, ürünün markasıdır.

Yavru köpek oyuncakları yetişkin köpek oyuncaklarına göre hem tasarım hem de ebat yönünden minimalist oldukları için ekonomik skalada seyreder. Ürünlerin imalatında kullanılan malzeme kalitesinin yanı sıra işlevsel özelliklerinin bulunması da fiyat unsuruna etki eder. Dünyaca ünlü seçkin markaların kaliteli ve işlevsel ürünlerini bir araya getiren Markamama, evcil hayvan sahiplerinin sevimli dostlarıyla olan bağlarını güçlendirmeyi hedefler. Ayrıca eğlenceli ve dayanıklı yapılarıyla öne çıkan köpek oyuncakları, patili dostunuzun evde yalnız başına kalması gereken zamanları daha keyifli geçirmesine olanak tanır. lerinir markamama.com sayesinde köpeğinizin hem yaşına ve ırkına hem de fiziksel ve karakteristik özelliklerine uygun olan tasarımı seçebilirsiniz.

MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN!

Marka mama mobil uygulama ile hızlı alışverişin keyfini çıkarın

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.