sadsad x
asdasd
Toplam 7 Ürün Bulundu
Görünüm :

Royal Canin Yavru Kedi Maması

Yavru kedi maması hamilelik ve emzirme döneminde olan kediler için özel olarak üretilmiştir. Enerji ihtiyaçlarını karşılamak ve sağlıklı gelişmeleri için formüle edilmiştir. 4 aya kadar olan yavru kediler ve anne sütüyle beslenen kediler içindir.
Royal Canin Mother & Babycat kedi maması taneleri kolay ıslatılabilir ve bu sayede sütten kesilen yavru kediler için tüketimi kolay hale gelen, su alımını destekleyen iştah arttırıcı lapa kıvamını alır.
16 hafta gibi süre içerisinde, yavru kediniz bir sonraki büyümede ise ihtiyaçlarını karşılamak için Royal Canin Kitten maması formülüne geçiş sağlayabilir.
Yeni sahiplendiğiniz yavru kedinizin sağlıklı beslenebilmesi için kaliteli bir mamaya ihtiyacı olacaktır. Royal Canin yavru kedi maması 1 – 12 ay aralığında olan kediler için özel olarak üretilmiştir. Sağlıklı büyüme yavru kedilerin yaşamında önemli bir roldür. Bu süre içerisinde sağlıklı gelişmesi için doğru beslendiğinden emin olmalısınız. Royal Canin Kitten son derece faydalı olan, E vitamini ve L.I.IP proteini içeren, sindirimi kolay kuru ve yaş mamalardır.
Kalsiyum ve D vitamini içeriği sayesinde yavru kedinizin büyümesinde oldukça etkili olan Royal Canin yavru kedi maması kediniz için doğru seçim olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.