sadsad x
asdasd
Aktif Karbonlu Kedi Kumu Nedir?
22 Mayıs 2024

Aktif Karbonlu Kedi Kumu Nedir?

Aktif karbonlu kedi kumu, karbon formülüne sahip olan ve kötü kokulara karşı güçlü etkisi bulunan bir kedi kumu çeşididir. Evinizde bir kedi bakıyorsanız tuvalet ihtiyacını karşılamasında kullanılan kum kabı her zaman temiz tutulmalıdır. Aynı zamanda kediniz tuvaletini yaptıkça ortaya çıkan kötü kokuya karşı da önlem almanız gerekir. Birçok farklı alanda kullanılan aktif karbon bileşeni kedi kumlarında kötü kokuyla mücadeleye büyük katkı sağlar.

Aktif karbonlu kokusuz kedi kumu, kedilerinizin kullanımına bağlı ortaya çıkan kötü kokuyu yok eder ve bakteri oluşumuna da engel olur. Hem kedinizin hem de kendi konforunuzu düşünüyorsanız en iyi aktif karbonlu kedi kumu Markamama ürünleri arasında sizleri bekliyor.

Aktif Karbonlu Kedi Kumu Ne İşe Yarar?

Kedi sahibi olarak koku yaymayan bir kedi kumu arıyorsanız, aktif karbonlu kedi kumuna mutlaka şans vermelisiniz. Aktif karbonlu kedi kumu özel formülü ile kötü kokuları gidermede büyük bir avantaj sağlar.

Kedinizin tuvaletini yaptığı ve vaktinin önemli bölümü geçirdiği kumunda aktif karbonlu kedi kumu hem koku yapmaz hem de doğal yapısı ile kedinize zarar verecek toksik maddeleri barındırmaz. Ürün hızlı sıvı emme yeteneğine sahiptir.  Bu nedenle hızlı topaklaşma olur. Kumda bulunan sıvıyı kısa süre içinde emer ve içine hapseder. Bu sayede bakteri oluşumunu engeller. Farklı boyut ve yapılara sahip çeşitleri mevcuttur. Siz de aktif karbonlu iri taneli kedi kumu satın alabilir ve kedinizin konforlu bir yaşam sürmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, "Kedi kumu nasıl temizlenir?"   içeriğini okuyabilir ve kum temizliği hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Aktif Karbonlu Kedi Kumu Kokuyu Nasıl Emer?

Aktif karbon, gözenekli karbondan üretilir. Bu nedenle yüksek emicilik özelliği bulunur. İçeriğindeki mikroskobik gözenekler tüm karbon partikülünün yüzey alanını kaplar. Sonrasında moleküler açıdan daha küçük olan sıvı, gaz ve katı maddeleri içerisine çeker ve çektiği maddeleri hapseder.

Kedinizin tuvalet kabında ortaya çıkan kötü koku havada kalmış olan yüksek konsantrasyondaki organik gaz ve buhardır. Aktif Karbonlu kedi kumu kullanırsanız emme gücü etkisini gösterir. Havada bulunan kötü kokulu gazı içine çekerek gözeneklerinde hapseder. Böylece kedinizin kumunda koku görülmez.

En İyi Aktif Karbonlu Kedi Kumu Markaları Nelerdir?

Kedi kumu satın alacaksanız ve aktif karbon içeriği olan bir ürün arıyorsanız farklı markaların çeşitli boyutlarda ürünleri bulunur. Biokitty aktif karbonlu kedi kumu popüler markalar arasındadır. Bunun dışında Vancat aktif karbonlu kedi kumu da denenebilir. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza özel bir markayı ve ürünü deneyebilirsiniz.

Kedi kumunu satın almaya karar verdiğinizde ürünün boyutuna da dikkat etmelisiniz. Kedinizin kum kabı büyükse veya birden fazla kedi bakıyorsanız Vancat aktif karbonlu kedi kumu 20 lt olarak satın alabilirsiniz. Daha az ihtiyacınız varsa 10 litrelik paketleri de tercih edebilirsiniz.

Aktif Karbonlu Kedi Kumu Fiyatları

Aktif karbonlu kedi kumu fiyatları ürünün markasına, içeriğine, özelliklerine ve boyutuna göre değişiklik gösterir. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza cevap veren bir marka ve boyuta sahip kedi kumunu satın alabilirsiniz.

Farklı markalara ait en kaliteli aktif karbonlu kedi kumu çeşitleri Markamama güvencesi ile sizleri bekliyor. Hemen web sitesine giriş yaparak ve aktif karbon içeriğine sahip kedi kumu  çeşitlerini inceleyerek satın alacağınız ürüne karar verebilirsiniz.

Paylaş:
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.