sadsad x
asdasd
Toplam 934 Ürün Bulundu
Görünüm :
1 2 3 ... 6 ... 11 ... 23

Köpek Ürünleri

Köpek sahipleri, evcil dostlarının daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmesi için pek çok malzemeye ihtiyaç duyar. Beslenme, barınma ve sağlık başta olmak üzere çeşitli ihtiyaçlara yönelik olarak üretilen köpek malzemeleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Köpek malzemeleri arasında mama, kulübe, yatak, tasma ve oyuncak gibi çeşitli ürünler yer alır. Köpekler, mama ve tasma gibi temel ihtiyaç ürünlerinin yanı sıra yaşına ve cinsine göre farklı eşyalara da ihtiyaç duyabilir.

Köpek Malzemeleri Nelerdir?

Köpeklerin ihtiyaç ve tercihlerine göre değişiklik gösteren köpek malzemeleri epey fazladır. Farklı kategorilerdeki köpek malzemelerinin her birinin pek çok çeşidi vardır. Köpeklerin başlıca ihtiyaçları arasında yer alan mamalar, kuru ve yaş olmak üzere ikiye ayrılır. Kuru ve yaş mamaların yanı sıra köpekler için özel olarak üretilen ödül mamaları da bulunur. Ayrıca köpek mamaları yaşlara göre yavru, yetişkin ve yaşlı olmak üzere üçe ayrılır; ırklara göre ise büyük ırk ve küçük ırk şeklinde sınıflandırılır. Bunların yanı sıra kısırlaştırılan ya da deri hastalığı bulunan köpekler için özel olarak üretilen mamalar da vardır.

Mamalardan sonra en çok ihtiyaç duyulan köpek eşyaları ise mama ve su kabı, yatak, tasma, taşıma çantası, oyuncak ve kulübe olarak sıralanabilir. Şampuan, kulak temizleme losyonu, diş fırçası, diş macunu, kurutma makinesi, tarak ve fırça gibi malzemeler de köpek bakım ürünleri arasında yer alır. Ayrıca köpek malzemeleri arasında bagaj kapağı aralık tutucu, bagaj örtüsü, emniyet kemeri, bagaj demiri, araba örtüsü ve bagaj yatağı gibi köpeklere özel otomobil aksesuarları da bulunur.

Markamama Köpek Malzemeleri Ucuz ve Kaliteli!

Markamama, A’dan Z’ye tüm köpek malzemelerini bir araya getirir. Mamadan şampuana, tasmadan yatağa kadar pek çok ürünü farklı marka ve model seçenekleriyle satışa sunar. Köpek malzemeleri arasında yer alan tüm ürünler, kaliteli yapıları ve uygun fiyatlarıyla öne çıkar.

Tüm köpeklerin ihtiyacına ve damak tadına hitap eden yüksek besin değerine sahip lezzetli mamalar, farklı gramaj seçenekleriyle avantaj sağlar. Seramik, plastik, silikon ve paslanmaz çelik gibi farklı materyallerden üretilen mama ve su kapları; kaliteli yapılarının yanı sıra işlevsel tasarımlarıyla da dikkat çeker. Dökülmez özellikli su kabı modelleri, olası darbeler nedeniyle kaptaki suyun dökülmesini önlerken depolu mama kapları, köpeğinizin mama kabının daima dolu kalmasını sağlar. İkili mama ve su kapları pratiklik sağlarken otomatik su ve mama kapları hem size hem köpeğinize ekstra konfor sunar.

Boyun tasması, göğüs tasması, gezdirme tasması ve eğitim tasması gibi pek çok modeli bulunan tasmalar da kaliteli yapıları sayesinde köpeğinizin rahatını bozmadan güvenliğini sağlamanıza yardımcı olur. Zincir ve kayış şeklindeki tasmaların otomatik ve manuel seçenekleri bulunur. Yeşil, mavi, kırmızı, sarı, turuncu, pembe, lila, siyah, fuşya gibi renklere sahip desenli ve desensiz tasma modelleri; köpeğinizin çok daha havalı görünmesini sağlar.

Elde ve sırtta taşınabilen köpek çantaları ile bisiklete monte edilebilen köpek taşıma sepetleri de köpeğinizle rahatça seyahat etmenize olanak tanır. Kumaş, plastik ve hasır gibi malzemelerden üretilen köpek taşıma çantaları ve sepetleri; köpeğiniz için güvenli ve konforlu bir seyahat vadeder. Köpek taşıma çantalarının yanı sıra yataklar da köpek eşyaları arasında yer alan önemli malzemelerden biridir. Minder ve yuva şeklindeki köpek yatakları, yumuşacık dokularıyla evcil dostunuzun huzurla uyumasını ve rahatça dinlenip günün tüm yorgunluğunu atmasını sağlar. Tek katlı yataklar köpeğiniz için çok daha geniş ve rahat bir alan vadederken çift katlı yataklar aynı evde yaşayan evcil hayvanlarınızın bir arada uyumasına olanak tanır. Tutmalı tasarıma sahip yataklar ise fonksiyonel yapıları sayesinde hem yatak hem taşıma çantası olarak kullanılabilir.

Metal ve ahşap gibi dayanıklı materyallerden üretilen köpek yuvaları ise hem ev içinde hem ev dışında köpeğinize özel bir alan oluşturmanıza imkân tanır. Köpeğinizin rahatça girip çıkabileceği bir kulübe, onu soğuk havadan ve çeşitli tehlikelerden korur. Ayrıca köpeğiniz, kendine ait bir alana sahip olduğu için kendini güvende hisseder. Köpek mamasından kulübesine kadar tüm köpek malzemeleri ve fiyatlarını Markamama üzerinden kolayca inceleyebilirsiniz.

Köpeğinizin Tüm İhtiyaçlarını Markamama Köpek Ürünleri Arasında Bulabilirsiniz!

Yaşı, ırkı ve cinsiyeti ne olursa olsun köpeğinizin ihtiyaçlarına uygun ürünleri Markamama'da bulabilirsiniz. Onlarca mama arasından köpeğinizin yaşına, ırkına ve damak tadına en uygun mamayı kolayca seçebilirsiniz. Köpeğinizin mamasına ve suyuna kolayca ulaşması için işlevsel bir mama ve su kabı tercih edebilirsiniz. Otomatik ve manuel tasmalar arasından dilediğinizi seçerek köpeğinizle yaptığınız yürüyüşleri daha güvenli ve keyifli bir hâle getirebilirsiniz. Köpeğiniz için en uygun yatağı ve kulübeyi tercih ederek ona özel konforlu bir alan oluşturabilirsiniz. Farklı renk ve dokulara sahip köpek oyuncakları ise köpeğinizin eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Şampuan ve fırça gibi bakım ürünleriyle de köpeğinizin bakımını rahatça yapabilirsiniz. Markamama'nın köpek eşyaları fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun ürünleri hızlıca sepetinize ekleyebilirsiniz. Köpeğinizin tüm ihtiyaçlarını Markamama güvencesi ve online alışveriş kolaylığıyla sipariş edebilirsiniz.

 

MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN!

Marka mama mobil uygulama ile hızlı alışverişin keyfini çıkarın

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.