sadsad x
asdasd

Markamama harcamalarınızın 150 TL’si Enpara'dan!enpara-markamama-onepage-header.jpg (189 KB)


1 Nisan – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında her ay Markamama web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden
Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla tek seferde yapacağınız
ilk 1.000 TL ve üzeri harcamanızın 150 TL’si Enpara'dan!

enpara-markamama-sure2.jpg (54 KB)


Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

  • Kampanyadan yararlanabilmek için Encard veya Enpara.com Kredi Kartı’nız ile Markamama web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden tek seferde 1.000 TL ve üzeri bir harcama yapmanız yeterli.

Nelere dikkat etmelisiniz?

  • Kampanya 1 Nisan – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında, Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla Markamama web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden tek seferde yapılan ilk 1.000 TL ve üzeri harcama için geçerlidir. (Sanal Encard ve sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.)

  • Kampanya, Markamama’nın sunduğu tüm ürünlerde ve Markamama’nın sunduğu diğer kampanya indirimleri uygulandıktan sonra sepet tutarının minimum 1.000 TL olması durumunda geçerlidir.

  • Kampanya boyunca her ay 1.000 TL ve üzerinde yapılan ilk harcama için 150 TL iade yapılır. 1.000 TL altında ayrı ayrı yapılan alışverişlerin toplamı 1.000 TL’ye ulaşsa bile kampanyaya dahil edilmez. Kampanya kapsamında aylık maksimum 150 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 450 TL iade alınabilir.

  • Kazanılan iadeler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İade alan müşteriler aynı gün mobil bildirim yoluyla bilgilendirilir.

  • Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi ve bu iptal/iade sonrasında alışveriş tutarının 1.000 TL’nin altına düşmesi durumunda, ilgili alışverişten iade alınmaz. Kampanya kapsamında alınan iadenin Vadesiz TL hesaplarına yansıtılmasından sonra iptal veya iade edilen alışverişlerden kazanılan iade tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir.

  • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti Markamama’nın 0554 871 66 20 numaralı whatsapp hattına veya 0850 532 11 41 numaralı Müşteri Hizmetleri numarasına ulaşarak iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.

  • Enpara.com ve Markamama, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.